Kariéra

Kde jinde najdete tak silné zázemí, skvělé pracovní podmínky a kolegy, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat

Projektový manažer

Informace o pozici

Místo pracoviště

  • Mlýnská 617/1, Ostrava - Moravská Ostrava
  • Výčapy 195
  • Praha

Typ pracovního poměru

  • Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

  • Na dobu neurčitou

Popis pozice

  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • jednání se zákazníky a prezentace produktu dodávky tepla z kogenerační jednotky
  • identifikace obchodní příležitosti u zákazníka
  • návrh vhodného technického řešení
  • příprava technicko-ekonomických podkladů pro schválení investičního záměru
  • zpracování nabídky a prezentace nabídky zákazníkovi
  • příprava smluvních podkladů a zasmluvnění obchodního případu
  • spolupráce s investičním úsekem při realizaci projektu
  • spolupráce v rámci skupiny ESCO pro maximální využití potenciálu u zákazníka

Požadujeme

  • SŠ, VŠ technického zaměření, energetika
  • min. 2 roky praxe v energetice, popř. projekční činnost se zaměřením na energetiku a teplo
  • základní orientaci v oblasti energetiky, přehled v nových technologiích, znalost legislativy
  • komunikativnost - schopnost vést samostatně technická a obchodní jednání
  • časovou flexibilitu, ochotu cestovat po celé ČR, samostatnost a spolehlivost
  • aktivní přístup k zadaným úkolům, organizační schopnosti
  • dobrou uživatelskou znalost práce s PC, znalost programů MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • práce v mladém a dynamickém kolektivu
  • spolupráce na řešení významných projektů
  • možnost seberealizace - odborný a profesní růst
  • motivující platové ohodnocení
  • služební automobil s možností soukromého užívání
  • příspěvek na stravování

Kontaktní osoba

Markéta Blatná
Mobil: 725 397 500
Adresa: Výčapy 195, 67401 Třebíč