Kariéra

Kde jinde najdete tak silné zázemí, skvělé pracovní podmínky a kolegy, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat

Technik BOZP a POr

Informace o pozici

Místo pracoviště

  • Mlýnská 617/1, Ostrava - Moravská Ostrava

Typ pracovního poměru

  • Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

  • Na dobu neurčitou

Popis pozice

  • tvorba, správa a aktualizace dokumentace a předpisů pro provoz, zpracování zápisů z kontrol
  • evidence pracovních úrazů, vyhodnocování jejich příčin s návrhem na opatření ke zvýšení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, vedení příslušné dokumentace
  • zajištění a provádění školení v oblasti BOZP a PO
  • spolupráce s orgány státního odborného dozoru na úseku BOZP a PO, hygieny práce a životního prostředí
  • spolupráce s externími poradci pro oblast ekologie, odpovědnost za odpadové hospodářství
  • zajištění revizí zařízení
  • kontrola dodržování BOZP a PO na provozech po celé ČR

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • 2 roky praxe
  • odbornou způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle zákona č. 309/2006 Sb.
  • odbornou způsobilost podle §11 odst. 1 zákona č. 133/1985 Sb. o požární ochraně (výhodou)
  • dobrou uživatelskou znalost práce s PC, znalost programů MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • kreativitu, časovou flexibilitu, komunikativnost
  • spolehlivost, samostatnost a bezúhonnost

Nabízíme

  • perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • práce v mladém a dynamickém kolektivu
  • spolupráce na řešení významných projektů
  • možnost seberealizace - odborný a profesní růst
  • motivující platové ohodnocení
  • služební automobil s možností soukromého užívání
  • příspěvek na stravování

Písemné nabídky se stručným životopisem zašlete na adresu: zamestnani@cezenergo.cz.